Strona główna

WITAMY NA NASZEJ STRONIE !

Dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszej strony internetowej.  Specjalizujemy się w branży wyposażenia sklepów, magazynów i biur.   Firma nasza świadczy usługi w zakresie projektowania, doradztwa oraz montażu u klienta zakupionego wyposażenia. W miarę możliwości podajemy w naszej ofercie aktualne ceny, aby w ten sposób ułatwić  Państwu wstępne oszacowanie  Waszej inwestycji.   Wszystkie oferowane przez nas produkty i urządzenia posiadają atesty, lady i gabloty wykonane są ze szkła hartowanego, posiadają gwarancję.

W naszej ofercie znajdują się elementy wyposażenia dla sklepów spożywczych a więc regały metalowe przyścienne i gondole, specjalistyczne regały do sprzedaży pieczywa i warzyw, asortyment dodatkowy czyli system prowadzenia klienta, wózki, koszyki, lustra antykradzieżowe, boksy kasowe i szafki BHP. Wykonujemy również lady  wg projektu.
Kompleksowo wyposażamy sklepy spożywcze.

Dla sklepów konfekcyjnych posiadamy w ofercie kilka systemów mebli, które w estetyczny sposób pozwalają zaaranżować każdą powierzchnie handlową. W uzupełnieniu oferty znajdują się manekiny całopostaciowe i krawieckie w atrakcyjnych cenach oraz stendery konfekcyjne i ekspozytory, które pozwalają właściwie wyeksponować towar.

W ofercie dla biur polecamy niedrogi system mebli z serii "Q", w skład którego wchodzą biurka, kontenerki, szafy, szafki i regały. Wykonujemy również indywidualne projekty mebli z płyty wiórowej lub MDF np. szafy z drzwiami przesuwanymi w profilach stalowych lub aluminiowych, zabudowy kuchenne i pomieszczeń socjalnych.
W serii mebli biurowych metalowych znajdują się szafki BHP i socjalne, szafy na akta i szafki kartotekowe. Mamy także w sprzedaży proste i estetyczne regały metalowe magazynowe wyposażone w półki lekkie lub wzmocnione w zależności od potrzeb klienta.

        Zapytania prosimy kierować na nasz adres: emde_biuro@o2.pl,             
lub pod nr tel. kom.: 668 468 038.