8. Lady sklepowe, witryny

W ofercie "Lady sklepowe" znajdują się lady konfekcyjne LK, ladami impulsowymi, lady sklepowe typ 4 oraz lady sklepowe typ 6.
Lady z linii LK charakteryzują się wysoką jakością wykonania i funkcjonalnością. Lady dostępne są w kilku wymiarach, można je łączyć w ciągi dowolnej długości. Przeznaczone są do sklepów konfekcyjnych i wielobranżowych. Wykonane w całości z płyty meblowej lub płyty MDF w dwóch kolorach. Dodatkowe wyposażenie lad LK to szuflady i drzwi z zamkiem. Blaty dostępne także z postformingu lub corianu - na indywidualne zamówienie.
Lady LK - cennik
Lady impulsowe do zastosowania przede wszystkim w sklepach spożywczych służą do eksponowania towarów impulsowych. Występują w dwóch wersjach wysokościowych a więc niska i wysoka. W tą grupę lad wchodzi także lada z półką. Wykonane z płyty meblowej w kolorach grusza polna, limba, limba czekoladowa, klon i popiel.
Lady impulsowe typ 7 - cennik
Lady sklepowe typ 4 wykonane z płyty meblowej w kolorach grusza polna, klon, popiel, limba oraz limba czekoladowa. Blat wykonany z płyty meblowej lub ze szkła hartowanego zamocowany jest w ladzie za pomocą okrągłych profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny lub złoty. Lady mogą być pełne, górą szklone lub szeroko szklone. Występują w rozmiarach 120 i 90 cm. Zastosowanie lad narożnych wewnętrznych i zewnętrznych pozwala je łączyć w dowolne ciągi. Wyposażenie dodatkowe to drzwi szklane lub z płyty, szuflady zwykłe i jubilerskie.
Lady typ 4 - cennik
Lady sklepowe typ 6 to lady o podobnej konstrukcji i modułach jak lady typ 4. Różnica polega na zastosowaniu pełnego obramowania w profilu aluminiowym. Stosowane najczęściej w sklepach jubilerskich lub aptekach. Wykonywane i wyceniane indywidualnie.
Lady typ 6 - cennik
Witryny występują w trzech podstawowych typach. Najprostszy typ to witryny W 11 i W15, wykonane ze szkła hartowanego, górny i dolny wieniec z płyty meblowej, konstrukcja nośna to pręt stalowy z bolcami pod półki. Półki ze szkła hartowanego bez możliwości regulacji. Wersja z oświetleniem lub bez.
Witryny W 12 i W 16 posiadają podobną konstrukcję do witryn W 11, W 15 lecz elementem nośnym jest półokrągły anodowany profil aluminiowy. Półki regulowane ze szkła hartowanego, oświetlenie.
Witryny w pełnym profilu aluminiowym wykonywane i wyceniane są indywidualnie. Występują w wielu rozmiarach, możliwość zastosowania profili aluminiowych malowanych proszkowo. Wykonane z płyty meblowej oraz szkła hartowanego.

 

 

Comments